Innesexan M3 2022-23

Välj starttid i rullgardinsmenyn, lämna blankt om du vill anmäla dig till omg 3-5 senare.
Startlistan och anmälningar avslutats på torsdagen innan tävling. (3/11, 5/1, 2/5). Så anmäl dig innan torsdagen tack.

Vid återbud skicka ett mail Ange vilken start som önskas ändras/raderas.

ps. längst ner på sidan kan du se anmälda skyttar.
(OBS!  denna lista uppdateras manuellt en gång om dagen. Ibland morgon, ibland kväll).

Innesexan M3 2022-23
Namn
Namn
Förnamn
Efternman
Ingen önskan om skjutplats tack.

Skjutlag 1 - Start kl. 09:00Omg #3. 7jan Omg #5. 4mars 
Skjutplats #1Conny Valkebäck3Sundsvalls PKConny Valkebäck3Sundsvalls PK
Skjutplats #2Thomas Zetterström1Sundsvalls PKThomas Zetterström1Sundsvalls PK
Skjutplats #3Johnny SchödinVet YS-SSKJohnny SchödinVet YS-SSK
Skjutplats #4Roger Gisslin2S-SSKRoger Gisslin2S-SSK
Skjutplats #5Jonas Sanderyd3Sundsvalls PKJonas Sanderyd3Sundsvalls PK
Skjutplats #6Lars Norlin1Kramfors PSKLars Norlin1Kramfors PSK
Skjutplats #7Jens Persson1S-SSKJens Persson1S-SSK
Skjutplats #8Sebastian Westling1Sundsvalls PKSebastian Westling1Sundsvalls PK
Skjutplats #9Oskar Sjöberg3S-SSKOskar Sjöberg3S-SSK
Skjutplats #10Magnus Hansson3Kramfors PSKMagnus Hansson3Kramfors PSK
Skjutlag 2 - Start kl. 10:30Omg #3. 7janOmg #5. 4mars
Skjutplats #1Bert-Åke Sjödin3Sundsvalls PKBert-Åke Sjödin3Sundsvalls PK
Skjutplats #2Jörgen Wennberg3Sundsvalls PKJörgen Wennberg3Sundsvalls PK
Skjutplats #3Alan Pettersson3Sundsvalls PKAlan Pettersson3Sundsvalls PK
Skjutplats #4Christer Hammarström2S-SSKMattias Högstedt1S-SSK
Skjutplats #5Mattias Högstedt1S-SSKBengt-Arne Nyh3S-SSK
Skjutplats #6Bengt-Arne Nyh3S-SSKEmil Lidbom2Sundsvalls PK
Skjutplats #7Emil Lidbom2Sundsvalls PKTanja Keisu1Sundsvalls PK
Skjutplats #8Tanja Keisu1Sundsvalls PKAlexander Näsström1Sundsvalls PK
Skjutplats #9Alexander Näsström1Sundsvalls PKMåns Berthas1Sundsvalls PK
Skjutplats #10Måns Berthas1Sundsvalls PKAndreas Bergman2Ånge PK
Skjutlag 3 - Start kl. 12:00Omg #3. 7janOmg #5. 4mars
Skjutplats #1Daniel Frisk2S-SSKDaniel Frisk2S-SSK
Skjutplats #2görjen olsson2S-SSKgörjen olsson2S-SSK
Skjutplats #3Per-Olof Östman2NSGPer-Olof Östman2NSG
Skjutplats #4Thomas Böhlin3NSGThomas Böhlin3NSG
Skjutplats #5Rikard Forell1Örnsköldsviks PKRikard Forell1Örnsköldsviks PK
Skjutplats #6Arya Aresh3S-SSKArya Aresh3S-SSK
Skjutplats #7Jerry Thåström1S-SSKJerry Thåström1S-SSK
Skjutplats #8Mats Skoglund1S-SSKMats Skoglund1S-SSK
Skjutplats #9Anna LindgrenD1Sundsvalls PKAnna LindgrenD1Sundsvalls PK
Skjutplats #10Mikael Irmalm3Sundsvalls PK
Skjutlag 4 - Start kl. 13:30Omg #3. 7janOmg #5. 4mars
Skjutplats #1(Fredrik Z)(3)(HPSK)
Skjutplats #2(Alex Z)(J)(HPSK)
Skjutplats #3Andreas Bergman2Ånge PK
Skjutplats #4Daniel Bergström2Sundsvalls PKDaniel Bergström2Sundsvalls PK
Skjutplats #5
Skjutplats #6
Skjutplats #7
Skjutplats #8
Skjutplats #9
Skjutplats #10
Skjutlag 5 - Start kl. 15:00Omg #3. 7janOmg #5. 4mars
Skjutplats #1Ronny Westlinder2S-SSKRonny Westlinder2S-SSK
Skjutplats #2
Skjutplats #3
Skjutplats #4
Skjutplats #5
Skjutplats #6
Skjutplats #7
Skjutplats #8
Skjutplats #9
Skjutplats #10