Långmatchen Prec C [2020-04-13]

Sundsvalls Sportskytteklubb inbjuder föreningar inom Västernorrlands läns
pistolskyttekrets till tävlingen Långmatchen.

Arrangör:   Sundsvalls Sportskytteklubb
Plats:          Blåbergets SkytteanläggningHitta hit

Inbjudan


 

Anmälan till Långmatchen Precision C - [2020-04-13]
Startavgift 150:- betalas via Swish: 123 326 39 28 i samband med anmälan.
Märk betalningen med Långmatchen och förening. Namn registreras automatiskt.

(Vid återbud eller ändring av skjutlag Endast ändringsanmälan)


Skjutlag 1 - Start kl. 09.00
SkjutplatsStartavg.NamnKlassKlubb
30Roger GisslinC2Sundsvalls SSK
29Fredrik ZetterbergC1Härnösands PSK
28Ronny WestlinderC1Sundsvalls SSK
27Johan AnderssonC1Sundsvalls SSK
26Bengt-Arne NyhC3Sundsvalls SSK
25Oscar SjöbergC3Sundsvalls SSK
24Mattias DahlstedtC1Sundsvalls SSK
23Elin SamuelssonD1Sundsvalls SSK
22Torbjörn JohnssonC2Sundsvalls SSK
21Fredrik Amlinger EdinC1Sundsvalls SSK
20Conny ValkebäckC3Sundsvalls PK
19Håkan LindgrenC3Örnsköldsviks PK
18Oscar HögbergC1Sundsvalls SSK
17Jonas SanderydC1Sundsvalls PK
16Henrik DanielssonC1Sundsvalls SSK
15Andreas GabrielssonC1Sundsvalls PK
14Johan HögbergC1Sundsvalls SSK
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Skjutlag 2 - Start kl. 12.30
SkjutplatsStartavg.Namn
Klass
Klubb
30Alan PetterssonC3Sundsvalls PK
29Kenneth WestbergC3Sundsvalls PK
28Görjen OlssonC2Sundsvalls SSK
27Stig StrömbergVet ÄSundsvalls SSK
26Daniel FriskC2Sundsvalls SSK
25Bert-Åke SjödinC3Sundsvalls PK
24Martina HammarströmD1Sundsvalls SSK
23Robert LundholmC2Härnösands PSK
22Timmy PetterssonC1Sundsvalls PK
21Jimmy AnderssonC3Härnösands PSK
20Veronica WadebeckD2Härnösands PSK
19Örjan JanssonC3Härnösands PSK
18Philip RidderheimC1Sundsvalls PK
17Mikael WesselyC2Sundsvalls SSK
16Barbro LarssonD2Sundsvalls SSK
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
FunktionärerLag 1 - kl.08.00-11.30
Vapenkontroll:Oscar Sjöberg
Skjutledare:
Resultatregistrering;Ronny Westlinder
Oscar Högberg
Servering inkl. inköp:Roger Gisslin
Daniel Frisk
FunktionärerLag 2 - kl.11.30-15.00
Vapenkontroll:Görjen Olsson
Skjutledare:Bengt-Arne Nyh
Resultatansvarig;Martina Hammarström
Servering inkl. städning:Johan Andersson
Torbjörn Johnsson
Fredrik Amlinger Edin
Johan Högberg