Anmälan till Innefemman 2019-2020 Omg. 5 – [ 2020-03-14 ]

Arrangör: Sundsvalls Sportskytteklubb
Plats: M3 Skyttecenter

Standardmedaljer på samtliga omgångar.
Standardmedaljer även för deltagare från andra kretsar.

Inbjudan


Anmälan till Innefemman skall endast ske här via detta formulär

(Vid återbud eller ändring av skjutlag Endast ändringsanmälan)
Vänligen meddela snarast om ni inte kan deltaga på anmäld tid.


Skjutlag 1 - Start kl. 09.00
SkjutplatsNamnKlassKlubb
1Daniel FriskC2Kramfors PSK
2Johnny SchödinC3Sundsvalls SSK
3Henrik BlusiC1Sundsvalls SSK
4Johan HögbergC1Sundsvalls SSK
5Conny ValkebäckC3Sundsvalls PK
6Oskar LandgrenC3Sollefteå PSK
7Christer HammarströmC1Sundsvalls SSK
8Martina HammarströmD1Sundsvalls SSK
9Ulf TjernströmC2Sundsvalls SSK
10Göran BymanC2Sundsvalls SSK
Skjutlag 2 - Start kl. 10.30
SkjutplatsNamnKlassKlubb
1Erika BergmanD1Örnsköldsviks PK
2Patrik HörnellC3Örnsköldsviks PK
3Arne SelanderVet YÖrnsköldsviks PK
4Lennart SelanderC3Örnsköldsviks PK
5Östen OlssonVet YÖrnsköldsviks PK
6Håkan LindgrenC2Örnsköldsviks PK
7Patrik LundqvistC2Bispgården PK
8Bert-Olof NormanVet ÄBispgården PK
9Peter EngströmC2Örnsköldsviks PK
10Lars NordinC2Örnsköldsviks PK
Skjutlag 3 - Start kl. 12.00
SkjutplatsNamnKlassKlubb
1Johan AnderssonC1Sundsvalls SSK
2Stig StrömbergVet ÄSundsvalls SSK
3Anders LindqvistC2Sundsvalls SSK
4Johny OlssonC2Sundsvalls SSK
5Görjen OlssonC2Timrå SG
6Dan LindblomVet ÄSundsvalls PK
7Örjan JanssonC3Härnösands PSK
8Ronny WestlinderC1Sundsvalls SSK
9Alan PetterssonC3Sundsvalls PK
10Kenneth WestbergC3Sundsvalls PK
Skjutlag 4 - Start kl. 13.30(Endast om ovanstående är fulltecknade)
SkjutplatsNamnKlassKlubb
1Per NymanC2Sundsvalls SSK
2Anders LindVet YSundsvalls SSK
3Anna-Lena PerssonD1Njurunda SSK
4Tony SöderlundC2Sundsvalls PK
5Andreas BergmanC2Ånge PK
6Linda AnderssonD2Ånge PK
7Oscar SjöbergC1Sundsvalls SSK
8Göran EnglundVet ÄSundsvalls SSK
9Robert LundholmC2Härnösands PSK
10Barbro LarssonD1Sundsvalls SSK
Skjutlag 5 - Start kl. 15.00
SkjutplatsNamnKlassKlubb
1Bert-Åke SjödinC2Sundsvalls PK
2Johan HögbergC1Härnösands PSK
3Jimmy AnderssonC1Härnösands PSK
4Veronica WadebeckD1Härnösands PSK
5Torbjörn JonssonC2Sundsvalls SSK
6Fredrik ZetterbergC1Härnösands PSK
7Peder ÖstmanVet YSundsvalls SSK
8Erik SvärdC1Sundsvalls PK
9Göran CederfjärdC2Örnsköldsviks PK
10Mikael WesselyC2Sundsvalls SSK
Skjutlag 6 - Start kl. 16.30
SkjutplatsNamnKlassKlubb
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
FunktionärerLag 1 - kl.09.00
Vapenkontroll:Henrik Blusi
Servering inkl. inköp:Ronny Westlinder
Skjutledare:Torbjörn Jonsson
Resultatregistrering;Ulf Tjernström
FunktionärerLag 2 - kl.10.30Lag 3 - kl.12.00
Vapenkontroll:Anders Lind
Servering:Johan AnderssonOscar Sjöberg
Skjutledare:Johnny SchödinPer Nyman
Resultatregistrering;Martina HammarströmAnders Lindqvist
FunktionärerLag 4 - kl.13.30Lag 5 - kl.15.00
Vapenkontroll:Johny Olsson
Servering:Christer Hammarström
Skjutledare:Stig Strömberg
Resultatregistrering;Barbro Larsson
FunktionärerLag 6 - kl.16.30
Vapenkontroll:
Servering:
Skjutledare:Mikael Wessely
Resultatansvarig;Peder Östman